Witamy na stronach vortalu Komunikacja Miejska w Bolesławcu!

Zapraszamy do zwiedzenia całego vortalu włącznie z galerią zdjęć ;)!

Galeria zdjęć

#169 z reklamą

Email Drukuj PDF
W dniu 06.06.2013r. zaobserwowano Kutsenitsa Stario #169 z reklamą jednej z aptek znajdującej się na terenie Bolesławca. Autobus ten obsługiwał linię 0/3. Za zdjęcie dziękujemy naszemu czytelnikowi!
fot. Czytelnik

#167 bez reklamy!

Email Drukuj PDF
Dnia 30 maja b.r. na linii numer 3 zauważono Kutsenitsa Stario #167, bez reklamy hurtowni odzieży.

fot. Michalbc

#168 bez reklamy!

Email Drukuj PDF
Dnia 10 stycznia b.r. na linii numer 10 został zauważony pojazd Kutsenits Stario z numerem taborowym #168, bez reklamy jednego z bolesławieckich salonów optycznych.

fot. Michalbc

Nowy przystanek dla linii 2bis oraz 2!

Email Drukuj PDF

Od dnia 7.01.2013 r. funkcjonował będzie nowy przystanek (pętla autobusowa) przy ul. Zabobrze o nazwie Zabobrze Pętla. Linie autobusowe korzystające z tej pętli mają numery: 2 oraz 2bis.


Autobusy w sylwestra

Email Drukuj PDF
Pragniemy przypomnieć, iż w dniu 31 grudnia br. autobusy komunikacji miejskiej będą kursowały według rozkładu sobotniego, tylko do godziny 16:00.

Mikołajki z MZK Bolesławiec.

Email Drukuj PDF
Wszyscy Ci, którzy skorzystali z usług MZK w tegoroczne mikołajki, mogli spotkać w autobusie niecodziennych gości - Śnieżynkę, lub Mikołaja, który zaopatrzony był w wielki worek ze słodyczami dla wszystkich pasażerów, tych dużych i tych małych.
Na sam widok czerwonego płaszcza, siwej brody i charakterystycznych okularów, na twarzach najmłodszych pojawiał się uśmiech. Po wizycie postaci w autobusie panowała bardzo miła atmosfera.
Poniżej krótka foto-relacja z tego dnia.

fot. B@rtek   fot. B@rtek   fot. B@rtek   fot. B@rtek   fot. Michalbc

Strona 3 z 12

trwa inicjalizacja, prosze czekac...


BUTTONY
POLECAMY